Menu
Your Cart

ProMust 50'li Cerrahi Maske Mavi

ProMust 50'li Cerrahi Maske Mavi
Yeni Hot
ProMust 50'li Cerrahi Maske Mavi
42,12TL
Vergiler Hariç: 39,00TL
  • Stokda Var: Stokda Var
  • Stok Kodu: 12321412

ÜRÜN TANIMI VE AMACI
Bu ürün dokunulmamış kumaştan üretilmiştir. Hammadesi polipropilendir. Lateks içermez. Ürün havada geçirgenlik özelliğine sahiptir. İnsan ve çevreye zararı yoktur. Ürünlerimiz otomatik olarak makinelerde el değmeden hijyenik ortamda üretilmiştir. Bu ürün kullanım esnasında her türlü sıvının, partiküllerin ve mikroorganizmaların karşılıklı etkileşimini en aza indirir. 


KULLANIM ALANLARI
Hastaneler, ilaç firmaları, muayenehaneler, laboratuvarlar, gıda ve yemek üreticileri, temizlik firmaları ve hijyenik ortam gerektiren her yerde kullanılabilir.


UYARILAR
Bu ürün kullanım esnasında, enfeksiyon, hastalık kapma riski veya potansiyel etkileşimi yok etmez. Bu ürün zarar gördüğünde ve her türlü sıvı veya benzeri madde ile temas ettiğinde hemen değiştirilmelidir. Kullanılan ürün ikinci defa kullanılmamalıdır. Ürün yanma özelliğine sahip olduğu için ateşten korunmalıdır. Polipropilen alerjisi olanlar bu ürünü kullanmamalıdır. Bu ürün kullanım amacı dışında kullanılamaz.


Ankara için 48 saat içinde kapınıza teslim. İster site üzerinden ister kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı

Not: Merkez ilçeler için sadece.

Online satış dışında diğer satış platformları üzerinden firmamızın ve tescilli markamızın tarafımızca satışı yapılmamaktadır.

  • 3 katlı
  • Ultrasonic
  • Kılavuz telli
  • Antialerjenik

Naylon, paraben, lateks ve klor içermez!